Corona geçiren Hadise kaygı bozukluğu yaşadığını açıkladı...

Corona virüsü atlatan isimler arasında olan Hadise, hastalık süreci hakkında konuştu. Tek başına kaldığını aktaran Hadise, "Endişeden anksiyete oldum

Corona virüsü atlatan isimler arasında olan Hadise, hastalık süreci hakkında konuştu. Tek başına kaldığını aktaran Hadise, "Endişeden anksiyete oldum. Corona virüsü atlattım. Ama anksiyete kaldı" dedi.Geçtiğimiz aylarda yakalandığı corona viürüsü atlayan Hadise hastalık sürecini ilk kez anlattı.

35 yaşındaki şarkıcı, corona virüs nedeniyle kendisinde başka bir hastalığın da ortaya çıktığını söyledi. Hadise corona endişesinin kendisinde anksiyete (kaygı bozukluğu) hastalığına yol açtığını belirtti.

Hadise şu sözleri dile getirdi: "Benim için zor bir süreçti. Hastanelik olmadım. Bu süreci daha zor durumda hastanelerde geçiren insanları görünce şükrettim. 2 hafta kendi evimde tek başıma kaldım. 4 hafta boyunca öksürdüm.""Başım çok fena ağrıdı. Kusmalarım çok oldu. 5. günümde tat ve koku almamaya başladım. Asıl beni mahveden korku oldu.

Televizyonlarda sürekli izlediğimiz o kötü görüntüler beni panikletti. Endişeden anksiyete oldum.""Öksürük geçmiyor. Acaba sesimi etkileyecek mi, şarkı söyleyebilecek miyim? şeklinde kafamda deli sorular vardı. Neyse ki coronayı atlattım. Ama anksiyete kaldı."

Radyo Play ailesi olarak sevgili sanatçı Hadise'ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.